FACTS ABOUT کارشناس خودرو REVEALED

Facts About کارشناس خودرو Revealed

Facts About کارشناس خودرو Revealed

Blog Article

کارشناس پس از بررسی ۱۴۵ آیتم مهم، گزارش خود را در قالب برگه سلامت خودرو ارائه می‌دهد. متقاضی با استفاده از این برگه می‌تواند از سلامت ماشین دست دوم مطلع شود.

دلیل دیگری که می‌تواند ترغیبتان کند از این سرویس استفاده کنید، تفاوت قیمت‌ها در آچاره با مراکز دیگر است. به دلیل رقابتی بودن فضای کار، قیمت‌ خدمات تخصصی بسیار منصفانه است تا نظر مشتریان جذب شود.

لازم به ذکر است که این دستگاه بیشتر در تشخیص سلامت کیسه‌های هوا و سیستم ایمنی خودرو کاربرد دارد تا تشخیص عیوب موتوری.

راه دیگر پی بردن به اصالت کابین خودرو، بررسی شاسی و سطوح زیری خودرو است. در این روش لاستیک‌ها، وضعیت شاسی، سلامت شاسی، خط و خش روی آن و بسیاری موارد دیگر بررسی می‌شود.

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو خارجیقیمت محصولات ایران خودروقیمت خودرو سایپاقیمت خودرو صفرخرید خودروکارشناسی خودروخرید اقساطی خودروخلافی خودروتعویض پلاک

کارشناس قادر است با استفاده از آهن‌ربا، آسیب دیده بودن یا نبودن خودرو را مشخص کند.

از آنجا که تایید اصالت یکی از مراحل اصلی کارشناسی خودرو به حساب می‌آید، بهتر است مدارک لازم در مورد هویت خود و وسیله نقلیه و همین‌طور بیمه‌نامه‌ها را به همراه داشته باشید.

تعویض اتاق خودرو باید از طریق مراجع رسمی و قانونی صورت گیرد. به همین دلیل بزرگترین چالش در زمان خرید خودروی دست دوم، تشخیص تعویضی بودن کابین است.

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

با وجود این سایت‌ها کارشناسی خودرو در محل تهران و دیگر شهرها به سادگی هرچه تمام‌تر قابل انجام است.

در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو با یادگیری تکنیک‌های بررسی سیستم‌های داخلی خودرو و بررسی شاسی می‌توانید در این امر متخصص شوید.

بررسی مشکلات بدنه توسط کارشناس خودرو در فرآیند کارشناسی خودرو تشخیص آسیب‌های شاسی خودرو برای کارشناس ماشین افراد معمولی، سخت و گاهی غیرممکن است. اما کارشناسان خودرو با توجه به تکنیک‌هایی که در دوره‌های آموزش کارشناسی خودرو یاد می‌گیرند، می‌توانند تمامی ایرادهای شاسی را شناسایی کنند و به اطلاع خریدار خودرو برسانند.

بنابراین بررسی بخش‌های مختلف و تعیین قیمت خودرو کارکرده در صورت مراجعه به یکی از شعب خودرو۴۵ بدون پرداخت هزینه صورت می‌گیرد.

برای دریافت آخرین اخبار، دریافت کدتخفیف و پیشنهادات ویژهٔ کارنامه ایمیل خود را وارد کنید و در خبرنامه کارنامه عضو شوید:

Report this page